Presa Di Finica 5 otelimizde tatiliniz için mükemmel bir yer

Presa Di Finica Hotel & Suites olarak sektörümüzde sürdürülebilir turizm için her türlü çabayı gösteriyoruz. Doğal kaynakları korumak için çevre dostu uygulamalar yürütüyor, çevre üzerindeki etkimizi azaltmak için modern teknolojileri uyguluyoruz.

Ayrıca yerel tedarikçileri aktif olarak destekliyor, personelimiz için eğitim programları yürütüyor ve misafirlerimiz arasında sürdürülebilirlik ve bölgemizdeki doğanın güzelliği hakkında farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Amacımız, misafirlerimize sürdürülebilir uygulamalarla birleştirilmiş yüksek kaliteli bir hizmet sunmak ve misafirlerimizi çevreyle uyum içinde yaşamaya teşvik etmektir.

Geleneksel Türk kahvaltısı

Misafirlerimiz sunduğumuz zengin geleneksel Türk kahvaltısının tadını çıkarabilirler. Misafirlerimizin özel ihtiyaç ve isteklerini karşılamaya her zaman hazırız. Soya veya badem sütü tercih edenler için, talep üzerine bunu sağlamaktan mutluluk duyarız. Ayrıca, glütensiz diyet uygulayan konuklarımız için glütensiz tost ve tahıllar da mevcuttur.

24 saat yaşayan rahat vahanız

Herkesin kendi bireysel tercihleri ve ihtiyaçları olduğunu biliyoruz, bu nedenle size uygun çeşitli seçenekler ve hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Ekstra bir yastık veya battaniyeye, ekstra havlu veya nevresime ihtiyacınız varsa bize bildirmeniz yeterlidir; ihtiyacınız olanı size sağlamaktan mutluluk duyarız.

Hotel Presa Di Finica 5'in mükemmel hizmeti

Otelimiz, kendinizi evinizde hissetmeniz için çok çeşitli olanaklar ve hizmetler sunmaktadır. Ekibimiz, size yardımcı olmaya ve tüm sorularınızı yanıtlamaya her zaman hazır olan deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır. Dinlenmek veya çalışmak için uygun modern tasarım ve olanaklara sahip konforlu odalar sunuyoruz.

Kendinizi evinizde hissedin

Ayrıca, çamaşırhane hizmeti, oda servisi, yemek dağıtımı veya tur ve gezi rezervasyonu gibi ek olanaklara veya hizmetlere ihtiyaç duyarsanız, resepsiyondan ekibimize danışmanız yeterlidir. Konaklamanızı mümkün olduğunca konforlu ve keyifli hale getirmenize yardımcı olmak için her zaman hazırız.

Yakındaki spor kulüplerine erişim

Ayrıca, rahatlamanıza ve konaklamanızın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak çok çeşitli ek hizmetler de sunuyoruz. Bunlar arasında çeşitli menülere sahip restoranlar, rahatlama ve sağlıklı yaşam için bir spa, açık hava etkinlikleri için bir fitness merkezi ve güneşin ve deniz esintisinin tadını çıkarabileceğiniz bir yüzme havuzu ve plaj bulunmaktadır.

haber bülteni̇ne kaydolun

En son güncellemeleri almak için bültenimize abone olun

son anlaşma

İkinci gecenize özel %50 İndirim

Best Choice

İletişim

Sahilkent 46.Sok. No:1/A Finike / Antalya
+90 242 855 55 00
+90 544 855 54 19
reservation@presadifinica.com.tr
info@presadifinica.com.tr

bizi takip edin

PRESA DI FINICA ailesinde çalışan herkesin sadece tek bir işe odaklanması gerektiği ilkesini benimsedik: “Sizi her zamankinden daha iyi hissettirmek.”

Tüm hakları saklıdır © | Resmi Site Presa di Finica