PRESA DI FINICA 5 Kemer, Türkiye'deki mükemmel tatiliniz!

Sizi, Türkiye’nin güzel şehri Kemer’de bulunan mükemmel cennet köşeniz PRESA DI FINICA’ya davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Otelimiz, doğa ve konforun mükemmel bir dengede birleştiği güzel bir bahçeyle çevrili 40.000 metrekarelik bir arazi üzerine kurulmuştur.

Su parkı ve çocuk havuzları da dahil olmak üzere açık ve kapalı beş yüzme havuzumuz, dinlenmek ve eğlenmek için pek çok fırsat sunmaktadır. Rahat bahçe tarzı odanızdan doğanın güzelliğinin ve temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz.

Size Türkiye’de unutulmaz bir deneyim yaşatmaya kararlıyız, bu nedenle ekibimiz tamamen sizin rahatınız ve memnuniyetiniz için çalışıyor. “Sizi her zamankinden daha iyi hissettirme” ilkesine inanıyoruz ve her birimiz bunu başarmak için çok çalışıyoruz.

PRESA DI FINICA, Kemer, Türkiye’de günlük rutinden bir mola vermenin yoludur. Sizi kollarımızı açarak karşılamaya ve konaklamanız boyunca sizinle ilgilenmeye hazırız. Kendinizi rahat bırakın, muhteşem atmosferin tadını çıkarın ve sonsuza dek sizinle olacak anılar yaratın.

Amaç ve misyon
Presa Di Finica 5

Hedefimiz

Amacımız, sürekli büyüme ve başarı elde etmek için çalışanlarımız ve ortaklarımızla birlikte çalışarak turizm sektöründe lider olmaktır. Güvenilirliğimizle gurur duyuyor ve otelimizi ziyaret eden her konuk için birinci sınıf hizmet sunarak ve unutulmaz deneyimler yaratarak bunu sürdürmeye çalışıyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz, ileri teknolojiyi kullanarak yenilikçi hizmetler sunarak yüksek kaliteli hizmet ve misafir memnuniyeti sağlamaktır. Her konuğa hoş karşılandıklarını ve saygı gördüklerini hissettirmek için samimiyet, konfor ve güvenlik atmosferi yaratmaya çalışıyoruz.

Otel avantajları
Presa Di Finica Hotel & Suites

PRESA DI FINICA HOTEL & SUITES 5

En iyi koşulların tadını çıkarma fırsatını kaçırmayın

ÇEŞITLI ETKINLIKLERIN DÜZENLENMESI IÇIN ÖZEL MEKANLAR

Hotel Presa Di Finica'da dünya standartlarında etkinlikleri deneyimleyin

Mükemmel etkinliğinize ev sahipliği yapacak benzersiz alanlara sahip olun. 1.000 metrekarelik konferans alanımız iki adet 42 inç televizyon, projektör ve hoparlörlerle donatılmıştır. Ayrıca çok çeşitli yiyecek ve içecek seçenekleri de sunuyoruz. İş grubunuz veya 50 kişiye kadar olan özel etkinliğiniz bizimle mükemmel alanı bulacaktır

MUTFAK KEYFİNİ KEŞFEDİN

Presa Di Finica en rafine gurmeleri memnun edecek

Hotel Presa Di Finica’da sabahtan itibaren mutfak çeşitliliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Kahvaltı kafemiz çok çeşitli kahve, çay ve kahvaltılık ürünler sunmaktadır. Sizin için taze simitler, kruvasanlar, yumurtalar ve sıcak waffle’lar hazırlıyoruz – güne doğru notla başlamak için ihtiyacınız olan her şey

PRESA DI FINICA HOTEL & SUITES 5

Maksimum Misafir Memnuniyeti

Tüm faaliyetlerimizde. Yönetim sistemlerinin gerekliliklerini de dahil ederek ürün ve hizmet standartları oluşturmak, maksimum misafir memnuniyeti ilkesinde oluşturulan yönetim kalite standartlarının sürekliliğini ve sürdürülebilirliğini sağlamak.

haber bülteni̇ne kaydolun

En son güncellemeleri almak için bültenimize abone olun

son anlaşma

İkinci gecenize özel %50 İndirim

Best Choice

İletişim

Sahilkent 46.Sok. No:1/A Finike / Antalya
+90 242 855 55 00
+90 544 855 54 19
reservation@presadifinica.com.tr
info@presadifinica.com.tr

bizi takip edin

PRESA DI FINICA ailesinde çalışan herkesin sadece tek bir işe odaklanması gerektiği ilkesini benimsedik: “Sizi her zamankinden daha iyi hissettirmek.”

Tüm hakları saklıdır © | Resmi Site Presa di Finica